Często zadawane pytania

i nasze odpowiedzi

t

Jak złożyć zamówienie?

Aby zamówić plik wystarczy dokonać zakupu jak w zwykłym sklepie internetowym. Wymagamy minimum danych: imię, nazwisko i adres email (niezbędny do wysyłki plików).
Możesz też po prostu zrobić przelew na nasze konto:
14 2490 0005 0000 4000 6896 6595
Pamiętaj aby w tytule przelewu podać email oraz co kupujesz.

t

Kiedy dostanę pliki?

Pliki wysyłamy w kolejności otrzymania płatności po zaksięgowaniu wpłat na naszym koncie. Najczęściej pliki wysyłane są w ciągu jednego dnia roboczego od otrzymania płatności. Jeśli wyjątkowo Ci się śpieszy i chcesz otrzymać pliki szybciej prześlij do nas potwierdzenie przelewu na email: kontakt małpa pomocniknauczyciela.pl.
t

Jak otworzyć pliki?

Przygotowane przez nas pliki mają format PDF i można je otwierać darmowymi programami takimi jak:

– Adobe Acrobat Reader

Foxit PDF Reader

lub innym dowolnym programem, który otwiera pliki PDF.

t

Nie mogę pobrać plików. Co robić?

Po otrzymaniu płatności wysyłamy email ze wskazówkami jak pobrać pliki. UWAGA: każdy plik możesz pobrać 2 razy w ciągu 10 dni od otrzymania maila ze wskazówkami. Jeśli nie możesz pobrać pliku pewnie został już pobrany 2 razy. Zgłoś nam to – przeanalizujemy sytuację i spróbujemy coś poradzić.

t

Pliki XXL, co to takiego?

Niektóre nasze dekoracje czy plakaty mają opis XXL, np 3×2, lub 4×2 – jest to liczba kartek A4, z których składa się dana dekoracja. Ozdoba 4×2 to łącznie 8 kartek A4 do połączenia po wydrukowaniu.
t

Czy otrzymam fakturę?

Oczywiście. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, prześlij nam niezbędne dane oraz szczegóły zamówienia a prześlemy do Ciebie fakturę.
t

Czy mogę otrzymać zwrot płatności?

Ponieważ sprzedajemy produkt wirtualny – pliki PDF – nie ma możliwości zwrotu zakupionego towaru do sklepu a co za tym idzie nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.
t

Czy możecie wykonać......?

Chętnie spróbujemy 🙂 Mamy plany na ciągły rozwój więc trudno powiedzieć kiedy się za to zabierzemy, ale jeśli masz sugestię, lub uważasz, że czegoś w naszym sklepie brakuje – napisz do nas.

Zapisz się na newsletter

Zapisanie się na newsletter oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (adresu email) w celu wysyłki maili.

W każdej chwili możesz się wypisać klikając odpowiedni odnośnik na dole otrzymanego maila. Piszemy nie częściej niż dwa razy w miesiącu.

Share This